Gaeilge

| Cuid Uimhir: | PA1577NLT |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Pulse Electronics |
| Cuid den tuairisc: | PULSE XFMR 230.4UH |
| Datasheets: |
|
| Stádas RoHS: | RoHS comhlíontach |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
| Cainníocht | Praghas aonaid |
|---|---|
| 1050+ | $2.7887 |
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| meáchan | - |
| Géara Cóimheas - Bunscoil: Meánscoileanna | - |
| Cineál Trasfhoirmeoir | - |
| Méid / Toise | 0.551" L x 0.516" W (14.00mm x 13.11mm) |
| Sraith | - |
| Pacáistigh | Tape & Reel (TR) |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Teocht Oibriúcháin | -40°C ~ 130°C |
| gléasta Cineál | Surface Mount |
| ionduchtais | 230.4µH |
| Airde - Ina suí (Max) | 0.485" (12.32mm) |
| ET (volt-am) | - |




IC OPAMP POWER 5.8MHZ 10SIP
TESTER LAN CABLE-CHECK
TRANSFORMER
TRANSFORMER
PA1575MZ50K4G-20-21 INPAQ
PULSE XFMR 230.4UH
TOOL PC CABLE TESTER W/9V BATT
PULSE XFMR 230.4UH
TRANSFORMER
TESTER HDMI HDFT PRO
PULSE XFMR 230.4UH
IC OPAMP POWER 5.8MHZ 10SIP
IC OPAMP 450V 2A 10SIP
IC OPAMP POWER 5.8MHZ 10SIP
TESTER DATA/LINK ID & CABLE-CHCK
LAN & A/V RF CABLE CHECK
PA1575MK4G-416-1KS INPAQ
KIT TERMINATION UTP PDT
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
PA1577NLTPulse Electronics |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|