Gaeilge
| Cuid Uimhir: | PA15FLA |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Apex Microtechnology |
| Cuid den tuairisc: | IC OPAMP POWER 5.8MHZ 10SIP |
| Datasheets: |
|
| Stádas RoHS: | Luaidhe saor in aisce / RoHS comhlíontach |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
| Cainníocht | Praghas aonaid |
|---|---|
| 1+ | $316.9978 |
| 195+ | $297.7236 |
| 495+ | $287.7761 |
| 1005+ | $282.8601 |
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Voltage - Soláthar, Aonair / Dual (±) | 100 V ~ 450 V, ±50 V ~ 225 V |
| Voltage - Ionchur Fritháireamh | 500µV |
| Soláthraí Pacáiste Gléas | 10-SIP |
| Pacáiste Caighdeánach | 15 |
| Ráta slew | 30 V/µs |
| Sraith | Apex Precision Power® |
| Cuid Stádas | Active |
| Pacáistiú | Tube |
| Pacáiste / Cás | 10-SIP |
| Cineál aschuir | - |
| Ainmneacha Eile | 598-1309 598-2112-5 598-2112-5-ND |
| Teocht Oibriúcháin | -25°C ~ 85°C |
| Líon na n Circuits | 1 |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| gléasta Cineál | Through Hole |
| Leibhéal Íogaireachta Taise (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Monaróir caighdeánach Luaidhe | 10 Weeks |
| Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Gnóthachan Bandaleithid Táirge | 5.8MHz |
| Cur síos Mionsonraithe | Power Amplifier 1 Circuit 10-SIP |
| Atá ann faoi láthair - Soláthar | 2mA |
| Atá ann faoi láthair - Aschur / Channel | 200mA |
| Atá ann faoi láthair - Laofacht Ionchur | 200pA |
| Uimhir Pháirtaigh | PA15 |
| Cineál amplifier | Power |
| PA15FLA Sonraí PDF [English] | PA15FLA PDF - EN.pdf |




IC OPAMP POWER 4.5MHZ 12SIP
TRANSFORMER
SENSOR REFLECTIVE 150MM NPN
TRANSFORMER
KIT TERMINATION UTP PDT
IC OPAMP 450V 2A 10SIP
IC OPAMP POWER 5.8MHZ 10SIP
IC OPAMP POWER 5.8MHZ 10SIP
SENSOR REFLECTIVE 150MM PNP
TOOL HAND CRIMPER 14-22AWG SIDE
LAN & A/V RF CABLE CHECK
PULSE XFMR 230.4UH
TRANSFORMER
TOOL HAND CRIMPER FBR OPTIC SIDE
SENSOR REFLECTIVE 150MM NPN
PULSE XFMR 230.4UH
TESTER HDMI HDFT PRO
TOOL HAND CRIMPER COAX SIDE
SENSOR REFLECTIVE 150MM PNP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
PA15FLAApex Microtechnology |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|