Gaeilge
| Cuid Uimhir: | PA15FL |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Apex Microtechnology |
| Cuid den tuairisc: | IC OPAMP POWER 5.8MHZ 10SIP |
| Datasheets: |
|
| Stádas RoHS: | Luaidhe saor in aisce / RoHS comhlíontach |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
| Cainníocht | Praghas aonaid |
|---|---|
| 1+ | $147.147 |
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Voltage - Soláthar, Aonair / Dual (±) | 100 V ~ 450 V, ±50 V ~ 225 V |
| Voltage - Ionchur Fritháireamh | 2mV |
| Soláthraí Pacáiste Gléas | 10-SIP |
| Pacáiste Caighdeánach | 15 |
| Ráta slew | 20 V/µs |
| Sraith | Apex Precision Power® |
| Cuid Stádas | Active |
| Pacáistiú | Tube |
| Pacáiste / Cás | 10-SIP |
| Cineál aschuir | - |
| Ainmneacha Eile | 598-1428 598-2063 598-2063-ND PA15FL-ND |
| Teocht Oibriúcháin | -25°C ~ 85°C |
| Líon na n Circuits | 1 |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| gléasta Cineál | Through Hole |
| Leibhéal Íogaireachta Taise (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Monaróir caighdeánach Luaidhe | 10 Weeks |
| Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Gnóthachan Bandaleithid Táirge | 5.8MHz |
| Cur síos Mionsonraithe | Power Amplifier 1 Circuit 10-SIP |
| Atá ann faoi láthair - Soláthar | 2mA |
| Atá ann faoi láthair - Aschur / Channel | 200mA |
| Atá ann faoi láthair - Laofacht Ionchur | 200pA |
| Uimhir Pháirtaigh | PA15 |
| Cineál amplifier | Power |
| PA15FL Sonraí PDF [English] | PA15FL PDF - EN.pdf |




PA15FL
Is comumann Y-IC, mar gheall ar ardcháilíocht dá dtáirgí de bhranda Apex Microtechnology, ag soláthar na seirbhísí is fearr agus na táirgí is fearr do chustaiméirí.
Is foréigean oibre trastéimeachta ardvoltais agus foláirimhiúcháin í an PA15FL ó Apex Microtechnology. Tarraingítear an meaisín seo chun úsáid a bhaint as i réimsí éagsúla ionstraimíochta agus tionsclaíochta ina mbeadh gá le húsáid ar voltas ard.
Oibriú ar voltas ard: 100 V go 450 V le soláthar aonair, ±50 V go ±225 V le soláthar dúal
Cumas ardchumhachta: 200 mA in aghaidh na cainéal
Vocht íseal ar shatailít tosaigh: 2 mV
Ifreann tosaithe íseal: 200 pA
Ráta luas ard: 20 V/μs
Táirge leathanbháis solúbtha: 5.8 MHz
Ideálach d’iarratais ar voltas agus ar chumhacht ard
Feidhmíocht den scoth maidir le DC agus AC
Dearadh muinín agus láidir
Cáilíocht den scoth ó Apex Microtechnology
Paca: 10-SIP (Pacáiste Aonair In-line)
Paradeil: Tuba
Sócmhainní teirmeach agus leictriúil atá oiriúnach do na húsáidí measctha
Tá an PA15FL ina tháirge gníomhach agus níl sé i bhfad ó bheith stopaithe.
Níl aon mhúnla cothrom nó malartach ar fáil faoi láthair. Ba mhaith le custaiméirí teagmháil a dhéanamh le foireann díolacháin Y-IC le haghaidh tuilleadh eolas.
Ionstraimíocht Tionsclaíoch
Soláthairtí cumhachta voltas ard
Rialú mótair seirbhíse
Feidhmchlár leictreastatach
Tá an leathanach sonraí is déanaí don PA15FL ar fáil ar láithreán gréasáin Y-IC. Moltar d’fhostóirí an leathanach sonraí a íoslódáil le haghaidh sonraíochtaí teicniúla mionsonraithe.
Moltar d’fhostóirí luachan a fháil maidir leis an PA15FL ar shuíomh gréasáin Y-IC. Faigh luachan anois chun tairbhe a bhaint as tairiscintí speisialta amuaire agus maidir le praghsáil agus fáilteachas fearr.
IC OPAMP 450V 2A 10SIP
IC OPAMP POWER 5.8MHZ 10SIP
TOOL HAND CRIMPER COAX SIDE
LAN & A/V RF CABLE CHECK
TRANSFORMER
IC OPAMP POWER 5.8MHZ 10SIP
KIT TERMINATION UTP PDT
SENSOR REFLECTIVE 150MM PNP
TRANSFORMER
TOOL HAND CRIMPER 14-22AWG SIDE
TRANSFORMER
TOOL PC CABLE TESTER W/9V BATT
PULSE XFMR 230.4UH
SENSOR REFLECTIVE 150MM NPN
SENSOR REFLECTIVE 150MM PNP
TESTER HDMI HDFT PRO
IC OPAMP POWER 4.5MHZ 12SIP
PULSE XFMR 230.4UH
SENSOR REFLECTIVE 150MM NPN
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
PA15FLApex Microtechnology |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|