Gaeilge

| Cuid Uimhir: | 52SA2CCBA0 |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Siemens |
| Cuid den tuairisc: | SEL SWITCH, RET FROM R,SHT LVR,3 |
| Datasheets: | None |
| Stádas RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
| Cainníocht | Praghas aonaid |
|---|---|
| 1+ | $142.7701 |
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Voltage Rátáil - AC | 110 V |
| cineál | Standard |
| Foirceannadh Stíl | Screw Terminal |
| Athraigh Feidhm | On-Mom, Off-Mom |
| Sraith | - |
| Painéal cutout Toisí | - |
| Pacáistigh | Box |
| Teocht Oibriúcháin | -35°C ~ 70°C |
| Líon na n Post | 3 |
| gléasta Cineál | Panel Mount |
| Saol meicniúil | - |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Cosaint dhul isteach | IP66 - Dust Tight, Water Resistant |
| Illumination Voltage (Ainmniúil) | - |
| Illumination Cineál, Dath | - |
| illumination | Non-Illuminated |
| gnéithe | - |
| Saol Leictreach | - |
| Doimhneacht Behind Flange | - |
| Rátáil reatha (amps) | 60A (AC) |
| Chuarda | DPST-NO/NC |
| Gníomhaireacht cheadaithe | - |




SEL SWITCH, RET FROM L,SHT LVR,3
SEL SWITCH, RET FROM L,SHT LVR,3
55SEL SWITCH, RET L & R,SHT LVR,
SEL SWITCH, RET FROM L,SHT LVR,3
SEL SWITCH, RET FROM L,SHT LVR,3
SEL SWITCH, RET L & R,SHT LVR,3P
SEL.SW. C CAM 3 POSITION.90 DEGR
SEL SWITCH, RET L & R,SHT LVR,3P
SEL SWITCH, RET FROM R,SHT LVR,3
SEL SWITCH, RET L & R,SHT LVR,3P
SEL SWITCH, RET FROM R,SHT LVR,3
SEL SWITCH, RET FROM L,SHT LVR,3
SEL SWITCH, RET FROM R,SHT LVR,3
SEL.SW. C CAM 3 POSITION.90 DEGR
SEL SWITCH, RET FROM L,SHT LVR,3
SEL SWITCH, RET FROM L,SHT LVR,3
SEL SWITCH, RET FROM L,SHT LVR,3
SEL SWITCH, RET FROM R,SHT LVR,3
SEL SWITCH, RET L & R,SHT LVR,3P
SEL SWITCH, RET FROM L,SHT LVR,3
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
52SA2CCBA0Siemens |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|