Gaeilge
| Cuid Uimhir: | 0033.4514 |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Schurter |
| Cuid den tuairisc: | SWITCH SELECT 2POS SERIES 6.3A |
| Datasheets: |
|
| Stádas RoHS: | |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
| Cainníocht | Praghas aonaid |
|---|---|
| 1+ | $8.1996 |
| 200+ | $3.2712 |
| 500+ | $3.1619 |
| 1000+ | $3.1087 |
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Voltage Rátáil - AC | 250 V |
| cineál | Line Voltage Selector |
| Foirceannadh Stíl | Solder Lug |
| Athraigh Feidhm | On-On |
| Sraith | SWA |
| Painéal cutout Toisí | Circular - 12.70mm Dia |
| Pacáistigh | Bulk |
| Teocht Oibriúcháin | -40°C ~ 85°C |
| Líon na n Post | 2 |
| gléasta Cineál | Panel Mount |
| Saol meicniúil | 300 Cycles |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Cosaint dhul isteach | IP40 |
| Illumination Voltage (Ainmniúil) | - |
| Illumination Cineál, Dath | - |
| illumination | Non-Illuminated |
| gnéithe | No Marking |
| Saol Leictreach | - |
| Doimhneacht Behind Flange | 23.50mm |
| Rátáil reatha (amps) | 6.3A (AC) |
| Chuarda | Series, Parallel Connections |
| Gníomhaireacht cheadaithe | CSA, SEMKO, UR |




SWITCH SELECT 2POS SERIES 6.3A
SWITCH SELECT 2POS SERIES 6.3A
SWITCH SELECT 3POS SP3T 10A 250V
SWITCH SELECT 2POS SERIES 6.3A
SWITCH SELECT 2POS SERIES 6.3A
SWITCH SELECT 2POS SERIES 6.3A
SWITCH SELECT 3POS SP3T 10A 250V
SWITCH SELECT 2POS SERIES 6.3A
SWITCH SELECT 2POS SERIES 6.3A
SWITCH SELECT 2POS SERIES 6.3A
SWITCH SELECT 2POS SERIES 6.3A
SWITCH SELECT 2POS SERIES 6.3A
SWITCH SELECT 2POS SERIES 6.3A
SWITCH SELECT 2POS SERIES 6.3A
SWITCH SELECT 2POS SERIES 6.3A
SWITCH SELECT 2POS SERIES 6.3A
SWITCH SELECT 2POS SERIES 6.3A
SWITCH SELECT 2POS SERIES 6.3A
SWITCH SELECT 3POS SP3T 10A 250V
SWITCH SELECT 2POS SERIES 6.3A
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
0033.4514SCHURTER Inc. |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|