Gaeilge
| Cuid Uimhir: | SPMWH3327FS7GAR3SF |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Samsung Semiconductor |
| Cuid den tuairisc: | LED |
| Datasheets: |
|
| Stádas RoHS: | |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
| Cainníocht | Praghas aonaid |
|---|---|
| 1+ | $0.1457 |
| 200+ | $0.0581 |
| 500+ | $0.0562 |
| 1000+ | $0.0552 |
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Voltage - Ar Aghaidh (VF) (Typ) | 6.2V |
| Ag féachaint ar Uillinn | 120° |
| Friotaíocht teirmeach Pacáiste | 12°C/W |
| Soláthraí Pacáiste Gléas | 1212 |
| Méid / Toise | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Sraith | LM302D |
| Pacáiste / Cás | 1212 (3030 Metric) |
| Pacáistigh | Tape & Reel (TR) |
| gléasta Cineál | Surface Mount |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Lumens / Watt @ Reatha - Tástáil | 138 lm/W |
| Airde - Ina suí (Max) | 0.030" (0.75mm) |
| Flosc @ 85 ° C, Reatha - Tástáil | - |
| Flosc @ 25 ° C, Reatha - Tástáil | 128lm (123lm ~ 133lm) |
| Atá ann faoi láthair - Tástáil | 150mA |
| Atá ann faoi láthair - Max | 200mA |
| dath | White, Cool |
| CRI (Innéacs Rindreáil Dath) | 90 |
| CTC (K) | 5000K 3-Step MacAdam Ellipse |




LED MID PWR LM301B 3MMX3MM
LED
LED WHITE 3000K 90CRI 3030
LED MID PWR LM301B 3MMX3MM
LED LM301D WHITE 2700K SMD
LED
LED
LED MID PWR LM301B 3MMX3MM
LED WHITE 4000K 90CRI 3030
LED LM301D WHITE 3000K SMD
LED
LED
LED MID PWR LM301B 3MMX3MM
LED LM301D WHITE 3500K SMD
LED
LED WHITE 3500K 90CRI 3030
LED WHITE 2700K 90CRI 3030
LED MID PWR LM301B 3MMX3MM
LED
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt






2025/08/1
2024/05/22
2025/02/21
2024/08/29
SPMWH3327FS7GAR3SFSamsung Semiconductor, Inc. |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|