Gaeilge
| Cuid Uimhir: | X5328S8IZ-2.7 |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Renesas Electronics Corporation |
| Cuid den tuairisc: | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC |
| Datasheets: |
|
| Stádas RoHS: | |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
| Cainníocht | Praghas aonaid |
|---|---|
| 1+ | $5.6841 |
| 200+ | $2.20 |
| 500+ | $2.1237 |
| 1000+ | $2.0855 |
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Voltage - Tairseach | 2.63V |
| cineál | Simple Reset/Power-On Reset |
| Soláthraí Pacáiste Gléas | 8-SOIC |
| Sraith | - |
| Athshocraigh Teorainn Ama | 100ms Minimum |
| Athshocraigh | Active Low |
| Pacáiste / Cás | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Pacáistigh | Tube |
| aschur | Open Drain or Open Collector |
| Teocht Oibriúcháin | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Líon na n voltais Monatóireacht | 1 |
| gléasta Cineál | Surface Mount |
| Uimhir táirge bun | X5328 |




IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt







2025/08/1
2024/05/22
2025/02/21
2024/08/29
X5328S8IZ-2.7Renesas Electronics America Inc |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|