Gaeilge
| Cuid Uimhir: | RFFM6201TR13 |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | RFMD |
| Cuid den tuairisc: | SMART ENERGY |
| Datasheets: |
|
| Stádas RoHS: | Luaidhe saor in aisce / RoHS comhlíontach |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Voltage - Miondealú | 24-SMT (5x5) |
| Minicíocht tástáil | ZigBee |
| Pacáiste Caighdeánach | 2,500 |
| Sraith | - |
| Stádas RoHS | Tape & Reel (TR) |
| polarú | 24-TQFN Exposed Pad |
| Cuid Stádas | Active |
| Ainmneacha eile | 689-1134-2 Q9436843A RFFM6201 RFFM6201TR13-ND |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Taise Íogaireacht Leibhéal (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Monaróir caighdeánach Luaidhe | 12 Weeks |
| Monaróir Cuid Uimhir | RFFM6201TR13 |
| minicíocht | 2.4GHz |
| gnéithe | - |
| leathnaithe Tuairisc | RF Front End 2.4GHz ZigBee 24-SMT (5x5) |
| Tuairisc | SMART ENERGY |
| RFFM6201TR13 Sonraí PDF [English] | RFFM6201TR13 PDF - EN.pdf |




RF LGA-28
RFMD QFN
RFMD SMD
RFMD QFN
IC 2.4GHZ FRONT END MOD
QORVO QFN
RFMD QFN
RFMD QFN
RFMD QFN
RFMD QFN
RFMD QFN
Qorvo
RFMD QFN
RFMD QFN
IC 2.4GHZ FRONT END MOD 100PC RL
1228+ QFN
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt







2025/08/1
2024/05/22
2025/02/21
2024/08/29
RFFM6201TR13RFMD |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|