Gaeilge
| Cuid Uimhir: | PBSS5130PAP,115 |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Nexperia |
| Cuid den tuairisc: | TRANS 2PNP 30V 1A 6HUSON |
| Datasheets: |
|
| Stádas RoHS: | |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
| Cainníocht | Praghas aonaid |
|---|---|
| 1+ | $0.5186 |
| 200+ | $0.201 |
| 500+ | $0.1935 |
| 1000+ | $0.1907 |
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Voltage - Bhailitheoir Astaíre Miondealú (Max) | 30V |
| VCE Sáithiú (Max) @ Ib, Ic | 280mV @ 50mA, 1A |
| Cineál trasraitheoir | 2 PNP (Dual) |
| Soláthraí Pacáiste Gléas | 6-HUSON (2x2) |
| Sraith | Automotive, AEC-Q100 |
| Cumhacht - Max | 510mW |
| Pacáiste / Cás | 6-UFDFN Exposed Pad |
| Pacáistigh | Tape & Reel (TR) |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Teocht Oibriúcháin | 150°C (TJ) |
| gléasta Cineál | Surface Mount |
| Minicíocht - Idirbhliain | 125MHz |
| DC Gnóthachan Reatha (hFE) (Min) @ IC, VCE | 170 @ 500mA, 2V |
| Atá ann faoi láthair - Bhailitheoir gearradh (Max) | 100nA (ICBO) |
| Atá ann faoi láthair - Bhailitheoir (Ic) (Max) | 1A |
| Uimhir táirge bun | PBSS5130 |
| PBSS5130PAP,115 Sonraí PDF [English] | PBSS5130PAP,115 PDF - EN.pdf |




TRANS NPN 30V 6A 3HUSON
PBSS5130QA - 30 V, 1 A PNP LOW V
NOW NEXPERIA PBSS4630PA SMALL SI
PBSS5140D NXP
Transistors - Bipolar (BJT) - Si
NEXPERIA PBSS5112PAP - SMALL SIG
NOW NEXPERIA PBSS5130PAP - SMALL
Transistors - Bipolar (BJT) - Si
TRANS 2PNP 120V 1A 6HUSON
PBSS5130PAP-Q/SOT1118/HUSON6
PBSS5140 PHI
TRANS PNP 30V 1A DFN1010D-3
NXP SOT-23
TRANS PNP 30V 1A 3DFN
NOW NEXPERIA PBSS5112PAP - SMALL
SMALL SIGNAL BIPOLAR TRANSISTOR
TRANS PNP 30V 1A TO236AB
TRANS PNP 20V 1A TO236AB
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt






2025/08/1
2024/05/22
2025/02/21
2024/08/29
PBSS5130PAP,115Nexperia USA Inc. |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|