Gaeilge
| Cuid Uimhir: | M0116SY-161MSAR1-C |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Newhaven Display, Intl. |
| Cuid den tuairisc: | MODULE VF CHAR 1X16 5MM |
| Datasheets: |
|
| Stádas RoHS: | |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Voltage - Soláthar | 5V |
| Achar féachana | 110.20mm L x 20.50mm W |
| Sraith | - |
| Pacáistigh | Tray |
| Imlíne L x W x H | 125.00mm x 33.50mm x 18.00mm |
| Teocht Oibriúcháin | -40°C ~ 85°C |
| Líon na n Dots | - |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| comhéadan | - |
| formáid | 5 x 8 Dots |
| Taispeáin Cineál | Character |
| Taispeáin Formáid | 16 x 1 |
| Carachtar Méid | 5.00mm H x 3.00mm W |
| Uimhir táirge bun | M0116SY |




IGBT Modules
MODULE VF CHAR 1X16 14.7MM
MODULE VF CHAR 1X16 12.5MM
MODULE VF CHAR 1X16 10MM
IGBT Modules
MODULE VF CHAR 1X16 5.1MM
MODULE VF CHAR 1X16 5.29MM
IGBT Modules
MODULE VF CHAR 1X16 12.5MM
IGBT Modules
MODULE VFD CHAR 1X16 5.00MM
MODULE VF CHAR 1X20 9MM
MODULE VF CHAR 1X20 4.9MM
MODULE VFD CHAR 1X16 5.00MM
MODULE VF CHAR 1X16 11.1MM
IGBT Modules
MODULE VF CHAR 1X16 14.7MM
MODULE VF CHAR 1X16 5MM
MODULE VF CHAR 1X21 14.5MM
MODULE VFD CHAR 1X16 32.0MM
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt






2025/08/1
2024/05/22
2025/02/21
2024/08/29
M0116SY-161MSAR1-CNewhaven Display Intl |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|