Gaeilge
| Cuid Uimhir: | M22S-T30SF11-E30-R |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Moujen |
| Cuid den tuairisc: | SELEC-THUMB-3POS ALT-1A1B-LED-RE |
| Datasheets: |
|
| Stádas RoHS: | |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
| Cainníocht | Praghas aonaid |
|---|---|
| 20+ | $16.1303 |
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Voltage Rátáil - DC | 24 V |
| Voltage Rátáil - AC | 230 V |
| cineál | Standard |
| Foirceannadh Stíl | Screw Terminal |
| Sraith | M22 |
| Painéal cutout Toisí | Circular - 22.30mm Dia |
| Pacáistigh | Bulk |
| Teocht Oibriúcháin | -25°C ~ 70°C |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Líon na n Post | 3 |
| gléasta Cineál | Panel Mount |
| Cosaint dhul isteach | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Illumination Voltage (Ainmniúil) | 12 ~ 30 VAC/DC |
| Illumination Cineál, Dath | LED, Red |
| illumination | Illuminated |
| Rátáil reatha (amps) | 6A (AC), 3A (DC) |
| Chuarda | SPST |




SELEC-THUMB-3POS ALT-1A1B-LED-GR
SELEC-THUMB-3POS ALT-2A-LED-RED
SELEC-THUMB-3POS ALT-2A-BLUE
SELEC-THUMB-3POS ALT-1A-YELLOW
SELEC-THUMB-3POS ALT-1A-RED
SELEC-THUMB-3POS ALT-2A-LED-BLUE
SELEC-THUMB-3POS ALT-1A1B-LED-BL
SELEC-THUMB-3POS ALT-1A1B-LED-RE
SELEC-THUMB-3POS ALT-1A1B-YELLOW
SELEC-THUMB-3POS ALT-1A1B-BLUE
SELEC-THUMB-3POS ALT-2A-LED-GREE
SELEC-THUMB-3POS ALT-1A1B-WHTE
SELEC-THUMB-3POS ALT-2A-LED-YELL
SELEC-THUMB-3POS ALT-1A1B-LED-GR
SELEC-THUMB-3POS ALT-1A1B-LED-YE
SELEC-THUMB-3POS ALT-1A1B-LED-YE
SELEC-THUMB-3POS ALT-1A-WHTE
SELEC-THUMB-3POS ALT-1A1B-RED
SELEC-THUMB-3POS ALT-1A1B-LED-BL
SELEC-THUMB-3POS ALT-1A1B-GREEN
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
M22S-T30SF11-E30-RMoujen |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|