Gaeilge
| Cuid Uimhir: | SY89312VMI-TR |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Micrel / Microchip Technology |
| Cuid den tuairisc: | IC CLOCK GENERATOR 8MLF |
| Datasheets: |
|
| Stádas RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Voltage - Soláthar | 3V ~ 5.5V |
| cineál | Clock Generator |
| Soláthraí Pacáiste Gléas | 8-MLF® (2x2) |
| Sraith | Precision Edge® |
| Cóimheas - Ionchur: Aschur | 1:1 |
| Pacáiste / Cás | 8-VFDFN Exposed Pad, 8-MLF® |
| Pacáistigh | Tape & Reel (TR) |
| PLL | No |
| aschur | ECL, PECL |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Teocht Oibriúcháin | -40°C ~ 85°C |
| Líon na n Circuits | 1 |
| gléasta Cineál | Surface Mount |
| Ionchur | ECL, PECL |
| Minicíocht - Max | 4GHz |
| Divider / Iolraitheoir | Yes/No |
| Difreálach - Ionchur: Aschur | Yes/No |
| Uimhir táirge bun | SY89312 |
| SY89312VMI-TR Sonraí PDF [English] | SY89312VMI-TR PDF - EN.pdf |




SY89316VMI MICREL
SY89312VMG MICREL
IC CLK BUFFER 1:2 3GHZ 8MLF
IC RCVR/BUFFER PECL/ECL 8-MLF
IC RECEIVER DIFF 3.3V/5V 8-MLF
SY89313V MICREL
IC CLOCK GENERATOR 8MLF
IC CLOCK GENERATOR 8MLF
IC CLOCK GENERATOR 8MLF
SY89311UMITR MICREL
MICREL QFN
SY89311U MICREL
IC CLK BUFFER 1:2 3GHZ 8MLF
SY89316VMG MICREL
SY89307VMI MICREL
SY89311UMG MICREL
SY89313VMG MICREL
SY89313VMGTR MICREL
SY89313VMITR MIC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt





2025/08/4
2025/06/24
2025/03/31
2025/08/1
SY89312VMI-TRMicrochip Technology |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|