Gaeilge
| Cuid Uimhir: | PL602-21SC |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Micrel / Microchip Technology |
| Cuid den tuairisc: | IC CLK BUFFER 100MHZ 8SOIC |
| Datasheets: |
|
| Stádas RoHS: | |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
| Cainníocht | Praghas aonaid |
|---|---|
| 1+ | $3.2875 |
| 200+ | $1.2721 |
| 500+ | $1.2279 |
| 1000+ | $1.2064 |
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Voltage - Soláthar | 2.25V ~ 3.63V |
| Soláthraí Pacáiste Gléas | 8-SOP |
| Sraith | - |
| Cóimheas - Ionchur: Aschur | 1:1 |
| Pacáiste / Cás | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pacáistigh | Tube |
| PLL | Yes |
| aschur | LVCMOS |
| Teocht Oibriúcháin | 0°C ~ 70°C |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Líon na n Circuits | 1 |
| gléasta Cineál | Surface Mount |
| Ionchur | Crystal |
| Minicíocht - Max | 100MHz |
| Divider / Iolraitheoir | No/No |
| Difreálach - Ionchur: Aschur | No/Yes |
| Uimhir táirge bun | PL602 |
| PL602-21SC Sonraí PDF [English] | PL602-21SC PDF - EN.pdf |




PL602-21SC
Micrel / Microchip Technology. Tá Y-IC ina sholáthraí ardchaighdeáin amháin den bhranda Micrel / Microchip Technology agus soláthróidh sé táirgí agus seirbhísí den chaighdeán is fearr d’custaiméirí.
Is giniúint-chorraigh singil é an PL602-21SC le Linte-Déanphléac (PLL) leathnaithe a chuireann ar chumas ailíniú fréimheach le raon leathan minicíochtaí a ghiniúint ó ionchur criostal.
Giniúint-chorraigh le singil-ciorcad agus PLL
Gineann raon leathan minicíochtaí ó ionchur criostal
Aschur cosnaithe ar chomhtháthú CMOS bocht-voltais
Oibríonn faoi chumhacht de 2.25V go 3.63V
Giniúint minicíochta solúbtha ó criostal aonair
Oibríocht ísealchumhachta
Pacáiste ilstoc 8-SOIC dochreidte, dlúthdhiosca
Pacáocht tráidlia
Pacáiste 8-SOIC (0.154", 3.90mm tiús)
Gan luaidhe / comhlíonann RoHS
Tá an PL602-21SC ina tháirge gníomhach. Níl aon samhail cothrom nó malartach ar eolas faoi láthair. Más gá d’eolas breise, bí linn chun teagmháil a dhéanamh lenár bhfoireann díolacháin tríd ár suíomh gréasáin.
Cuir chuí/aimsitheacht ama
Giniúchán minicíochta
Giniúint chloig chothromghnéis chuideachtaí
Tá an fhoirmle sonraí is tábhachtaí don PL602-21SC ar fáil ar ár suíomh gréasáin. Moltar do chustaiméirí í a íoslódáil le haghaidh eolas teicniúil níos mionsonraithe.
Moltar d’custaiméirí máistir ómós a fháil tríd ár suíomh gréasáin. Faigh Tuarascáil nó eolas breise faoi seo táirge inniu.
IC CLK BUFFER 100MHZ 8SOIC
IC CLK BUFFER 200MHZ CMOS 8SOIC
IC CLK BUFFER 200MHZ CMOS 8SOIC
IC CLK BUFFER 100MHZ 8SOIC
IC CLK BUFFER 100MHZ 8SOIC
IC CLK BUFFER 125MHZ 8SOIC
IC CLK BUFFER 100MHZ 6SOT23
MICREL SOP-8
IC CLK BUFFER 100MHZ 6SOT23
IC CLK BUFFER 100MHZ 6SOT23
IC CLK BUFFER 100MHZ CMOS 8SOIC
IC PROG HCSL COMPATIBL CLO SOT23
IC CLK BUFFER 100MHZ 6SOT23
IC CLK BUFFER 156.25MHZ 6SOT23
IC CLK BUFFER 100MHZ 6SOT23
IC CLK BUFFER 156.25MHZ 6SOT23
IC PROG HCSL COMPATIBLE SOT23-6
IC CLK BUFFER 200MHZ LVPECL 16TS
IC CLK BUFFER 100MHZ CMOS 8SOIC
IC CLK BUFFER 200MHZ LVPECL 16TS
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt






2025/08/1
2024/05/22
2025/02/21
2024/08/29
PL602-21SCMicrochip Technology |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|