Gaeilge
| Cuid Uimhir: | AT89C5122D-SISUM |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Micrel / Microchip Technology |
| Cuid den tuairisc: | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28PLCC |
| Datasheets: |
|
| Stádas RoHS: | |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Voltage - Soláthar (Vcc / Vdd) | 3V ~ 5.5V |
| Soláthraí Pacáiste Gléas | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| luas | 48MHz |
| Sraith | 89C |
| RAM Méid | 768 x 8 |
| Cineál Clár Cuimhne | FLASH |
| Clár Cuimhne Méid | 32KB (32K x 8) |
| forimeallaigh | LED, POR, WDT |
| Pacáiste / Cás | 28-LCC (J-Lead) |
| Pacáistigh | Tube |
| Cineál Oscillator | Internal |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Teocht Oibriúcháin | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Líon na I / A | 14 |
| gléasta Cineál | Surface Mount |
| EEPROM Méid | - |
| Tiontairí sonraí | - |
| croí Méid | 8-Bit |
| Próiseálaí Core | 80C51 |
| nascacht | SmartCard, SPI, UART/USART, USB |
| Uimhir táirge bun | AT89C5122 |
| AT89C5122D-SISUM Sonraí PDF [English] | AT89C5122D-SISUM PDF - EN.pdf |




IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64VQFP
ATMEL QFP
ATMEL QFN
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64VQFP
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN
AT89C5122D-PSFIM ATMEL
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32QFN
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64LQFP
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64VQFP
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64VQFP
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64VQFP
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64VQFP
AT89C5122D-IM ATMEL
IC MCU 8BIT 16KB FLSH RAM 24SSOP
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64VQFP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt







2025/08/1
2024/05/22
2025/02/21
2024/08/29
AT89C5122D-SISUMMicrochip Technology |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|