Gaeilge
| Cuid Uimhir: | 93716BFLF |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Renesas Electronics Corporation |
| Cuid den tuairisc: | IC CLK BUF DDR 233MHZ 1CIRC |
| Datasheets: |
|
| Stádas RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Voltage - Soláthar | 2.3V ~ 2.7V |
| Soláthraí Pacáiste Gléas | 28-SSOP |
| Sraith | - |
| Cóimheas - Ionchur: Aschur | 2:6 |
| Pacáiste / Cás | 28-SSOP (0.209', 5.30mm Width) |
| Pacáistigh | Tube |
| PLL | Yes |
| aschur | Clock |
| Teocht Oibriúcháin | 0°C ~ 85°C |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Líon na n Circuits | 1 |
| gléasta Cineál | Surface Mount |
| Príomhaidhm | Memory, DDR |
| Ionchur | Clock |
| Minicíocht - Max | 233MHz |
| Difreálach - Ionchur: Aschur | No/Yes |
| Uimhir táirge bun | 93716B |
| 93716BFLF Sonraí PDF [English] | 93716BFLF PDF - EN.pdf |




CONN RECEPT PIN .045-.065" .120"
IC CLK BUF DDR 233MHZ 1CIRC
IC CLK BUF DDR 233MHZ 1CIRC
CONN RECEPT PIN .045-.065" .120"
ANVIL
ICS SSOP
IC CLK BUF DDR 233MHZ 1CIRC
CONN PIN RCPT
IC CLK BUF DDR 233MHZ 1CIRC
CRIMPER,WIRE
IC CLK BUF DDR 233MHZ 1CIRC
WIRE CRIMPER
93718CFLFT ICS
IC CLK BUF DDR 233MHZ 1CIRC
CONN RECEPT PIN .045-.065" .120"
CRIMP WIRE
IC CLK BUF DDR 233MHZ 1CIRC
93716AFT-IBO ICS
CRIMPER WIRE
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt






2025/08/1
2024/05/22
2025/02/21
2024/08/29
93716BFLFRenesas Electronics America Inc |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|