Gaeilge
| Cuid Uimhir: | 8N4SV75AC-0010CDI8 |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Renesas Electronics Corporation |
| Cuid den tuairisc: | IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC |
| Datasheets: |
|
| Stádas RoHS: | |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Voltage - Soláthar | 3.135V ~ 3.465V |
| cineál | VCXO |
| Soláthraí Pacáiste Gléas | 6-CLCC (7x5) |
| Sraith | FemtoClock® NG |
| Pacáiste / Cás | 6-CLCC |
| Pacáistigh | Tape & Reel (TR) |
| Teocht Oibriúcháin | -40°C ~ 85°C |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| gléasta Cineál | Surface Mount |
| minicíocht | 622.08MHz |
| Atá ann faoi láthair - Soláthar | 140 mA |
| count | - |
| Uimhir táirge bun | 8N4SV75 |
| 8N4SV75AC-0010CDI8 Sonraí PDF [English] | 8N4SV75AC-0010CDI8 PDF - EN.pdf |




IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 625MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 672.1627MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 148.5MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 148.5MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 625MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 672.1627MHZ 6-CLCC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt





2025/08/1
2024/05/22
2025/02/21
2024/08/29
8N4SV75AC-0010CDI8Renesas Electronics America Inc |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|