Gaeilge
| Cuid Uimhir: | 8N4DV85LC-0124CDI |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Renesas Electronics Corporation |
| Cuid den tuairisc: | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC |
| Datasheets: |
|
| Stádas RoHS: | |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Voltage - Soláthar | 2.375V ~ 2.625V |
| cineál | VCXO |
| Soláthraí Pacáiste Gléas | 6-CLCC (7x5) |
| Sraith | FemtoClock® NG |
| Pacáiste / Cás | 6-CLCC |
| Pacáistigh | Tray |
| Teocht Oibriúcháin | -40°C ~ 85°C |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| gléasta Cineál | Surface Mount |
| minicíocht | 75MHz, 75MHz |
| Atá ann faoi láthair - Soláthar | 136 mA |
| count | - |
| Uimhir táirge bun | 8N4DV85 |
| 8N4DV85LC-0124CDI Sonraí PDF [English] | 8N4DV85LC-0124CDI PDF - EN.pdf |




IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt





2025/01/23
2024/04/13
2025/01/13
2024/10/8
8N4DV85LC-0124CDIRenesas Electronics America Inc |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|