Gaeilge
| Cuid Uimhir: | VTP8551H |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Excelitas Technologies |
| Cuid den tuairisc: | SENSOR PHOTODIODE 925NM 2DIP MOD |
| Datasheets: |
|
| Stádas RoHS: | RoHS comhlíontach |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Tonnfhad | 925nm |
| Voltage - DC droim ar ais (Vr) (Max) | 140 V |
| Ag féachaint ar Uillinn | 100° |
| speictrim Range | 400nm ~ 1150nm |
| Sraith | - |
| Responsivity @ nm | 0.55 A/W @ 925nm |
| Am Freagartha | - |
| Pacáiste / Cás | 2-DIP Module |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Pacáistigh | Bulk |
| Teocht Oibriúcháin | -40°C ~ 85°C |
| gléasta Cineál | Through Hole |
| Cineál óid | - |
| Atá ann faoi láthair - Dark (Typ) | 30nA |
| Dath - Feabhsaithe | - |
| Uimhir táirge bun | VTP8551 |
| Achar gníomhacha | 7.45mm² |




PHOTODIODE SIDELOOKER VIS BLOCK
PHOTODIODE SIDELOOKER VIS BLOCK
PHOTODIODE BACK MOUNT SMT
ACCY ANT MOUNT PERM 1" PL259
PHOTODIODE BACK MT VIS BLK SMT
SENSOR PHOTODIODE 925NM RADIAL
POT 5M PLUG ON MODULE 10-1000S
POT 5M PLUG ON MODULE 0.1-10MS
POT 50K PLUG ON MODULE 0.5-60S
SENSOR PHOTODIODE 925NM 2DIP
PHOTODIODE SIDE MT VIS BLK SMT
PHOTODIODE SIDELOOKER VIS BLOCK
SENSOR PHOTO 900NM TOP VIEW 0805
SENSOR PHOTODIODE
POT 5M PLUG ON MODULE 1-100MS
POT 5M PLUG ON MODULE 1-100S
PHOTODIODE SIDELOOKER VIS BLOCK
MOUNT ALTERNATIVE 5/8" N/F
SENSOR PHOTODIODE 940NM 2DIP MOD
SENSOR PHOTODIODE 580NM RADIAL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt







2025/08/4
2025/06/24
2025/03/31
2025/08/1
VTP8551HExcelitas Technologies |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|