Gaeilge
| Cuid Uimhir: | MB90437LPF-GS-418E1 |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Cuid den tuairisc: | IC MCU 16BIT 64KB MROM 100QFP |
| Datasheets: |
|
| Stádas RoHS: | |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Voltage - Soláthar (Vcc / Vdd) | 3.5V ~ 5.5V |
| Soláthraí Pacáiste Gléas | 100-QFP (14x20) |
| luas | 16MHz |
| Sraith | F²MC-16LX MB90435 |
| RAM Méid | 2K x 8 |
| Cineál Clár Cuimhne | Mask ROM |
| Clár Cuimhne Méid | 64KB (64K x 8) |
| forimeallaigh | POR, WDT |
| Pacáiste / Cás | 100-BQFP |
| Pacáistigh | Tray |
| Cineál Oscillator | External |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Teocht Oibriúcháin | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Líon na I / A | 81 |
| gléasta Cineál | Surface Mount |
| EEPROM Méid | - |
| Tiontairí sonraí | A/D 8x8/10b |
| croí Méid | 16-Bit |
| Próiseálaí Core | F²MC-16LX |
| nascacht | EBI/EMI, SCI, Serial I/O, UART/USART |
| Uimhir táirge bun | MB90437 |
| MB90437LPF-GS-418E1 Sonraí PDF [English] | MB90437LPF-GS-418E1 PDF - EN.pdf |




IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP
IC MCU 16BIT 64KB MROM 100QFP
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP
IC MICROCONTROLLER 100QFP
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP
FUJITSU QFP
IC MCU 16BIT 64KB MROM 100QFP
IC MICROCONTROLLER
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP
IC MCU 16BIT 64KB MROM 100QFP
IC MICROCONTROLLER 100QFP
IC MCU 16BIT 64KB MROM 100QFP
IC MCU 16BIT 64KB MROM 100QFP
IC MICROCONTROLLER 100LQFP
IC MICROCONTROLLER 100QFP
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt





2025/08/1
2024/05/22
2025/02/21
2024/08/29
MB90437LPF-GS-418E1Infineon Technologies |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|