Gaeilge
| Cuid Uimhir: | CS181022-CQZR |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Cirrus Logic |
| Cuid den tuairisc: | IC COBRANET 16CH 32BIT 144-LQFP |
| Datasheets: |
|
| Stádas RoHS: | RoHS comhlíontach |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Voltage - I / A | 1.8V, 3.3V |
| Voltage - Croí | 1.80V |
| cineál | Ethernet |
| Soláthraí Pacáiste Gléas | 144-LQFP (20x20) |
| Sraith | CobraNet® |
| Pacáiste / Cás | 144-LQFP |
| Pacáistigh | Tape & Reel (TR) |
| Teocht Oibriúcháin | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Ar-sliseanna RAM | External |
| Neamh-so-ghalaithe Cuimhne | External |
| gléasta Cineál | Surface Mount |
| comhéadan | ASI, CobraNet, HMI, SSAI |
| Ráta Clog | 24.576MHz |
| Uimhir táirge bun | CS181022 |
| CS181022-CQZR Sonraí PDF [English] | CS181022-CQZR PDF - EN.pdf |




IC COBRANET CS181022 144LQFP
BOX STEEL GRAY 18"L X 12"W
CAP CER 0.47UF 50V X7R 1812
IC COBRANET CS181002 144LQFP
IC COBRANET CS181012 144LQFP
CAP CER 10000PF 1KV X7R 1808
IC COBRANET 8CH 32BIT 144-LQFP
CAP CER 0.1UF 500V X7R 1812
BOX STEEL GRAY 18"L X 12"W
IC COBRANET 2CH 32BIT 144-LQFP
CAP CER 0.1UF 500V X7R 1812
CAP CER 1UF 100V X7R 1812
CAP CER 10000PF 630V X7R 1808
COBRANET IC COBRANET AUDIO NETW
COBRANET IC COBRANET AUDIO NETW
CAP CER 0.47UF 100V X7R 1812
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt







2025/08/1
2024/05/22
2025/02/21
2024/08/29
CS181022-CQZRCirrus Logic Inc. |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|