Gaeilge

| Cuid Uimhir: | 700-4A-BL |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Carling Technologies |
| Cuid den tuairisc: | SWITCH SELECT 3POS SPDT 4A 125V |
| Datasheets: |
|
| Stádas RoHS: | |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
| Cainníocht | Praghas aonaid |
|---|---|
| 1+ | $36.5329 |
| 200+ | $14.577 |
| 500+ | $14.0895 |
| 1000+ | $13.8493 |
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Voltage Rátáil - DC | 125 V |
| Voltage Rátáil - AC | 125 V |
| cineál | Standard |
| Foirceannadh Stíl | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Athraigh Feidhm | Off-On-On |
| Sraith | 700 |
| Painéal cutout Toisí | Circular - 11.88mm Dia |
| Pacáistigh | Bulk |
| Teocht Oibriúcháin | - |
| Líon na n Post | 3 |
| gléasta Cineál | Panel Mount |
| Saol meicniúil | - |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Cosaint dhul isteach | - |
| Illumination Voltage (Ainmniúil) | - |
| Illumination Cineál, Dath | - |
| illumination | Non-Illuminated |
| gnéithe | Bezel - Round, Long Lever |
| Saol Leictreach | - |
| Doimhneacht Behind Flange | 23.94mm |
| Rátáil reatha (amps) | 4A (AC), 1A (DC) |
| Chuarda | SPDT |
| Uimhir táirge bun | 700 |
| Gníomhaireacht cheadaithe | CSA, UL |




SWITCH SELECT 3POS SPDT 4A 125V
SWITCH ROTARY
BREADBOARD TERMINAL STRIP
SWITCH ROTARY
SWITCH ROTARY
INSULATOR FOR HC-49UA/US
SWITCH ROTARY
QUICK-CONNECTION HOSE DIA. 60MM
SWITCH ROTARY
SWITCH ROTARY
SWITCH ROTARY
SWITCH ROTARY
REMOTE CONTROL MG-UNITS
SWITCH ROTARY
SWITCH SELECT 6POS
SWITCH ROTARY
SWITCH ROTARY
SWITCH ROTARY
SWITCH ROTARY
SWITCH ROTARY
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
700-4A-BLCarling Technologies |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|