Gaeilge
| Cuid Uimhir: | MAX4801CQI |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Cuid den tuairisc: | IC SW SPSTX8 25OHM 28PLCC |
| Datasheets: | None |
| Stádas RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
| Cainníocht | Praghas aonaid |
|---|---|
| 1+ | $19.9696 |
| 200+ | $7.729 |
| 500+ | $7.457 |
| 1000+ | $7.3232 |
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Voltage - Soláthar, Aonair (V +) | 2.7V ~ 13.2V |
| Voltage - Soláthar, Dual (V ±) | - |
| Athraigh Am (Ton, toff) (Uasmhéid) | 5µs, 5µs |
| Athraigh Chuarda | SPST - Open |
| Soláthraí Pacáiste Gléas | 28-PLCC (11.5x11.5) |
| Sraith | - |
| Pacáiste / Cás | 28-LCC (J-Lead) |
| Pacáistigh | Bulk |
| Teocht Oibriúcháin | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Ar-State Friotaíocht (Uasmhéid) | 25Ohm |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Líon na n Circuits | 8 |
| Multiplexer / Demultiplexer Chuarda | 1:1 |
| gléasta Cineál | Surface Mount |
| Atá ann faoi láthair - Sceitheadh (IS (as)) (Uasmhéid) | 4µA |
| crosstalk | -80dB @ 5MHz |
| Muirear Instealladh | 820pC |
| Meaitseáil Chainéil-go-Channel (& Delta; Ron) | 1.25Ohm |
| Channel Toilleas (CS (as), CD (as)) | 11pF |
| -3db Bandaleithid | - |




IC SWITCH SPST-NOX8 38OHM 28PLCC
IC SWITCH SPST-NOX8 38OHM 48LQFP
IC SW SPSTX8 25OHM 28PLCC
IC SWITCH SPST-NOX8 38OHM 48TQFN
IC SWITCH SPST-NOX8 38OHM 48LQFP
IC SWITCH SPST-NOX8 38OHM 48TQFN
IC SW SPST-NOX8 38OHM 72CSBGA
MAX4800CCM+T MAXIM
IC SW SPST-NOX8 38OHM 72CSBGA
IC SWITCH SPST-NOX8 38OHM 28PLCC
IC SWITCH OCTAL SPST 26CSBGA
IC SWITCH SPST-NOX8 38OHM 48LQFP
IC SW SPST-NOX8 38OHM 72CSBGA
IC SWITCH SPST-NOX8 38OHM 48LQFP
IC SW SPST-NOX8 38OHM 72CSBGA
IC SWITCH SPST-NOX8 38OHM 28PLCC
IC SWITCH SPST-NOX8 38OHM 28PLCC
MAXIM QFP48
IC SW SPSTX8 25OHM 48LQFP
IC SW SPSTX8 38OHM 28PLCC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt




2025/01/23
2024/04/13
2025/01/13
2024/10/8
MAX4801CQIAnalog Devices Inc./Maxim Integrated |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|