Gaeilge
| Cuid Uimhir: | MABA-011048 |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Aeroflex (MACOM Technology Solutions) |
| Cuid den tuairisc: | BALUN 5MHZ-200MHZ 75/75 5SMD MOD |
| Datasheets: |
|
| Stádas RoHS: | |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
| Cainníocht | Praghas aonaid |
|---|---|
| 1+ | $1.3719 |
| 200+ | $0.5473 |
| 500+ | $0.5297 |
| 900+ | $0.5208 |
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Sraith | - |
| Caillteanas Tuairisceán (Min) | 10dB |
| Difríocht Céim | - |
| Pacáiste / Cás | 5-SMD Module |
| Pacáistigh | Tape & Reel (TR) |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| gléasta Cineál | Surface Mount |
| Caillteanas isteach (Max) | 2.2dB |
| Impedance - Unbalanced / Chothrom | 75 / 75Ohm |
| minicíocht Raon | 5MHz ~ 200MHz |
| MABA-011048 Sonraí PDF [English] | MABA-011048 PDF - EN.pdf |




2:1 BALUN TRANSFORMER
BALUN 600MHZ-1.7GHZ 50/50 MODULE
BALUN 5MHZ-1.2GHZ 75/75 MODULE
TRANSFORMER 1:1
BALUN 5 - 8000 MHZ 1:1
BALUN 1MHZ-300MHZ 75/75 6SMD GW
BALUN 5 - 1225 MHZ 1:1
BALUN 40MHZ-1GHZ 75/225 6SMD GW
BALUN 1MHZ-300MHZ 50/50 6SMD GW
TRANSFORMER 4:1 5-300MHZ SM22
TRANSFORMER 2:1 5-300MHZ SM22
BALUN 5MHZ-1.2GHZ 50/75 5SMD MOD
TRANSFORMER 1:1 TXLINE + TERTERY
MACOM SMD
BALUN 5MHZ-300MHZ 75/75 5SMD MOD
BALUN 46MHZ-1GHZ 75/75 MODULE
TRANSFORMER 1:2 1-300MHZ SM22
BALUN 1MHZ-300MHZ 50/50 6SMD GW
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt






2025/08/1
2024/05/22
2025/02/21
2024/08/29
MABA-011048MACOM Technology Solutions |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|