Gaeilge
| Cuid Uimhir: | AD5248BRMZ10-RL7 |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Analog Devices Inc. |
| Cuid den tuairisc: | IC DGTL POT 10KOHM 256TAP 10MSOP |
| Datasheets: |
|
| Stádas RoHS: | |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
| Cainníocht | Praghas aonaid |
|---|---|
| 1+ | $2.7889 |
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Voltage - Soláthar | 2.7V ~ 5.5V |
| lamháltas | -20%, +55% |
| Teochta chomhéifeacht (Typ) | 35ppm/°C |
| taper | Linear |
| Soláthraí Pacáiste Gléas | 10-MSOP |
| Sraith | - |
| Friotaíocht - cuimilteora (Ohms) (Typ) | 160 |
| Friotaíocht (Ohms) | 10k |
| Pacáiste / Cás | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118', 3.00mm Width) |
| Pacáistigh | Tape & Reel (TR) |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Teocht Oibriúcháin | -40°C ~ 125°C |
| Líon na Sconnaí | 256 |
| Líon na n Circuits | 2 |
| gléasta Cineál | Surface Mount |
| Cineál cuimhne | Volatile |
| comhéadan | I²C |
| gnéithe | Selectable Address |
| cumraíocht | Rheostat |
| Uimhir táirge bun | AD5248 |
| AD5248BRMZ10-RL7 Sonraí PDF [English] | AD5248BRMZ10-RL7 PDF - EN.pdf |




AD5248BRMZ10-RL7
Innillí Teicniúil - Analog Devices Inc.
Is tacar dlúthchannail, 256-suíomh digiteach a bhfuil an AD5248BRMZ10-RL7 ó Analog Devices. Tugann sé treo cothrom agus is féidir é a shocrú mar charbhallas. Déanann an potaentoiteach digiteach seo rogha le teicníocht I2C agus cuimhne sealadach.
Pótaentoiteach digiteach dá-channail, 256-suímh; Treo cothrom; Socrú mar chonradh; Comhéadain I2C; Cuimhne sealadach
Seoladh seoladh roghnaithe; Raon voltas oibriúcháin leathan 2.7V go 5.5V; Raon teocht oibriúcháin leathan -40°C go 125°C; Pacáistiú do scáileán dromchla
Pacáistiú Tape agus Reel (TR); Pacáiste 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118 acra, 3.00mm Leathan)
Tá AD5248BRMZ10-RL7 ina tháirge gníomhach. D'fhéadfadh samplaí comhionann nó malartacha a bheith ar fáil. Moltar do chustaiméirí teagmháil a dhéanamh lenár bhfoireann díolacháin tríd an suíomh gréasáin d'fhiosrúchán breise.
Acmhainn sonraí; Feidhmchláir potaentoiteach digiteach
Tá an bunphrotein is údarásach don AD5248BRMZ10-RL7 ar fáil ár suíomh gréasáin. Moltar do chustaiméirí an síniú a íoslódáil le haghaidh eolas teicniúil mionsonraithe.
Moltar do chustaiméirí tairiscintí a fháil ar ár suíomh gréasáin. Faigh Cuairt nó Foghlaim Níos Mó faoi ná táirge seo inniu!
IC DGT POT 2.5KOHM 256TAP 10MSOP
IC DGT POT 2.5KOHM 256TAP 10MSOP
IC DGT POT 2.5KOHM 256TAP 10MSOP
IC DGT POT 100KOHM 256TAP 10MSOP
IC DGT POT 100KOHM 256TAP 10MSOP
AD5248BRMZ ADI
BOARD EVAL FOR AD5248
IC INST AMP 1 CIRCUIT 16CDIP
IC DGTL POT 10KOHM 256TAP 10MSOP
IC DGTL POT 10KOHM 256TAP 10MSOP
IC DGTL POT 10KOHM 256TAP 10MSOP
IC DGT POT 2.5KOHM 256TAP 10MSOP
IC DGT POT 100KOHM 256TAP 10MSOP
IC DGTL POT 50KOHM 256TAP 10MSOP
IC DGTL POT 50KOHM 256TAP 10MSOP
IC DGT POT 100KOHM 256TAP 10MSOP
IC DGTL POT 50KOHM 256TAP 10MSOP
IC INST AMP 1 CIRCUIT 16CDIP
IC DGTL POT 50KOHM 256TAP 10MSOP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt






2025/08/1
2024/05/22
2025/02/21
2024/08/29
AD5248BRMZ10-RL7Analog Devices Inc. |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|