Gaeilge
| Cuid Uimhir: | LTC2372HUH-18 |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Analog Devices Inc. |
| Cuid den tuairisc: | IC ADC 18BIT SAR 32QFN |
| Datasheets: |
|
| Stádas RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Voltage - Soláthar, Digiteach | 4.75V ~ 5.25V |
| Voltage - Soláthar, Analógach | 4.75V ~ 5.25V |
| Soláthraí Pacáiste Gléas | 32-QFN (5x5) |
| Sraith | - |
| Ráta Samplála (Per Dara) | 500k |
| Cineál tagartha | Internal |
| Cóimheas - S / H: ADC | 1:1 |
| Pacáiste / Cás | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Pacáistigh | Tube |
| Teocht Oibriúcháin | -40°C ~ 125°C |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Líon na Ionchuir | 8 |
| Líon na n Gíotáin | 18 |
| Líon na A / D Tiontairí | 1 |
| gléasta Cineál | Surface Mount |
| Cineál ionchur | Differential, Pseudo-Differential |
| gnéithe | - |
| Comhéadan sonraí | SPI |
| cumraíocht | MUX-S/H-ADC |
| ailtireacht | SAR |
| LTC2372HUH-18 Sonraí PDF [English] | LTC2372HUH-18 PDF - EN.pdf |




IC ADC 16BIT SAR 32QFN
IC ADC 18BIT SAR 32QFN
IC ADC 16BIT SRL/SPI 32QFN
IC ADC 16BIT SAR 32QFN
IC ADC 16BIT SAR 32QFN
IC ADC 18BIT SRL/SPI
IC ADC 16BIT SRL/SPI 32QFN
IC ADC 18BIT SAR 32QFN
IC ADC 16BIT SRL/SPI 32QFN
IC ADC 18BIT SAR 32QFN
IC ADC 16BIT SAR 32QFN
IC ADC 16BIT SRL/SPI 32QFN
IC ADC 18BIT SRL/SPI
IC ADC 18BIT SRL/SPI
IC ADC 16BIT SAR 32QFN
IC ADC 18BIT SRL/SPI
IC ADC 18BIT SAR 32QFN
IC ADC 16BIT SAR 32QFN
IC ADC 18BIT SAR 32QFN
IC ADC 18BIT SAR 32QFN
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt






2025/08/1
2024/05/22
2025/02/21
2024/08/29
LTC2372HUH-18Analog Devices Inc. |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|