Gaeilge
| Cuid Uimhir: | LTC1329IS8-50#TRPBF |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Analog Devices Inc. |
| Cuid den tuairisc: | IC DAC 8BIT A-OUT 8SOIC |
| Datasheets: |
|
| Stádas RoHS: | |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
| Cainníocht | Praghas aonaid |
|---|---|
| 2500+ | $5.4604 |
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Voltage - Soláthar, Digiteach | 2.7V ~ 6.5V |
| Voltage - Soláthar, Analógach | 2.7V ~ 6.5V |
| Soláthraí Pacáiste Gléas | 8-SO |
| shocrú Time | - |
| Sraith | - |
| Cineál tagartha | Internal |
| Pacáiste / Cás | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Pacáistigh | Tape & Reel (TR) |
| Cineál aschuir | Current - Unbuffered |
| Teocht Oibriúcháin | 0°C ~ 70°C |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Líon na R / A Tiontairí | 1 |
| Líon na n Gíotáin | 8 |
| gléasta Cineál | Surface Mount |
| INL / DNL (LSB) | -, ±0.9 (Max) |
| Aschur Difreálach | No |
| Comhéadan sonraí | SPI |
| Uimhir táirge bun | LTC1329 |
| ailtireacht | - |
| LTC1329IS8-50#TRPBF Sonraí PDF [English] | LTC1329IS8-50#TRPBF PDF - EN.pdf |




IC DAC 8BIT A-OUT 8SOIC
IC TXRX RS232/485/422 MULTIPRTCL
IC TRANSCEIVER FULL 3/3 28SSOP
LTC1334CSW LT
IC DAC 8BIT A-OUT 8SOIC
IC D/A CONV 8BIT MICROPWR 8-SOIC
LINEAR SOP8
IC D/A CONV 8BIT MICROPWR 8-SOIC
LTC1334 - +5V MULTI PROTOCOL TRA
IC TRANSCEIVER FULL 3/3 28DIP
IC TRANSCEIVER FULL 3/3 28SSOP
IC D/A CONV 8BIT MICROPWR 8-SOIC
IC D/A CONV 8BIT MICROPWR 8-SOIC
LTC1330CSW LT
IC DAC 8BIT A-OUT 8SOIC
IC DAC 8BIT A-OUT 8SOIC
IC DAC 8BIT A-OUT 8SOIC
LINEAR SOP28
LTC1330CG LINEAR
LTC1334CG LT
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt




2025/08/1
2024/05/22
2025/02/21
2024/08/29
LTC1329IS8-50#TRPBFAnalog Devices Inc. |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|