Gaeilge
| Cuid Uimhir: | AD6190ARSRL |
|---|---|
| Monaróir / Branda: | Analog Devices Inc. |
| Cuid den tuairisc: | CORDLESS TELEPHONE BASEBAND |
| Datasheets: | None |
| Stádas RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Íocaíocht: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Slí Loingsiú: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Comhroinn: |
Ship From: Hong Kong
| Cainníocht | Praghas aonaid |
|---|---|
| 1+ | $4.1341 |
| 200+ | $1.6006 |
| 500+ | $1.5436 |
| 1500+ | $1.5164 |
Aighneachtaí RFQ ar líne: Freagraí gasta, praghsanna níos fearr!
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Voltage - Soláthar | 3V ~ 4.6V |
| cineál | TxRx Only |
| Soláthraí Pacáiste Gléas | 28-SSOP |
| Sraith | AD6190 |
| Comhéadain Srathach | - |
| íogaireacht | - |
| RF Teaghlach / Caighdeán | General ISM < 1GHz |
| Prótacal | - |
| Cumhacht - Aschur | 4.5dBm |
| Pacáiste / Cás | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Pacáistigh | Bulk |
| Teocht Oibriúcháin | -25°C ~ 85°C |
| gléasta Cineál | Surface Mount |
| modhnú | FSK |
| cuimhne Méid | - |
| minicíocht | 902MHz ~ 928MHz |
| Sonraí Ráta (Uasmhéid) | - |
| Atá ann faoi láthair - Gníomhaireachtaí tarchuir | 270µA ~ 93mA |
| Atá ann faoi láthair - Glactha | 270µA ~ 59mA |




AD620ACHIPS - LOW POWER INSTRUME
0923+ SOP8
AD613 ADM
ADI SSOP28
BANDPASS IF SUBSYSTEM
AD6122ARS AD
IC INST AMP 1 CIRCUIT 8DIP
AD6122XCP AD
ADI DIP
CORDLESS TELEPHONE BASEBAND
MAGNETIC SWITCH OMNIPOLAR 8SOIC
BANDPASS IF SUBSYSTEM
ADI DIP8
MAGNETIC SWITCH OMNIPOLAR 8MSOP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Ailt





2025/08/1
2024/05/22
2025/02/21
2024/08/29
AD6190ARSRLAnalog Devices Inc. |
Cainníocht*
|
Spriocphraghas (USD)
|